Informacje o naszej szkole

Auto – Szkoła Pegaz istnieje od 1995 r. Przez ten czas dzięki zaangażowanej pracy staliśmy się liderem w szkoleniu kierowców w powiecie otwockim. Naszą wizytówką są tysiące zadowolonych kursantów, którzy skutecznie zdobyli prawo jazdy. Posiadamy doświadczoną kadrę instruktorów, gwarantującą wysoki poziom przygotowania do egzaminu.

Nasza wiedza i pasja uczenia skutkują jedną z najwyższych zdawalności, co potwierdzają dane statystyczne Wojewódzkich Ośrodków egzaminowania w Warszawie i Garwolinie. Nasze kursy wyróżnia nie tylko stawianie na jakość kształcenia młodych kierowców, ale także ich wychowanie, co ma skutkować poprawą bezpieczeństwa na naszych drogach.  Baza szkoleniowa firmy jest wyposażona w najnowocześniejsze pomoce do nauki.

Wykłady prowadzone w oparciu o programy multimedialne, wraz z symulacjami różnorodnych sytuacji drogowych, z jakimi styka się kierowca w codziennym życiu. Posiadamy nowe pojazdy do szkolenia praktycznego, identyczne jak w ośrodkach egzaminowania: Hyundai i20,  Opel Corsa . Plac manewrowy jest pomalowany identycznie jak w ośrodkach, jest oświetlony, zapewnia optymalne warunki do opanowania manewrów.  

OKAZUJĄC NAM ZAUFANIE, DOKONUJĄ PAŃSTWO DOBREGO WYBORU.


partnerzy
Word Siedlce Word Warszawa

Kontakt

OSKK PEGAZ Zbigniew Muszyński

Adres
ul. Karczewska 35A
05-400 Otwock
Email
E-mail: biuro@pegaz-otwock.pl
Telefon
Tel: +48 22 788 89 15, 784 028 182

O nas

Auto – Szkoła Pegaz istnieje od 1995 r. Przez ten czas dzięki zaangażowanej pracy staliśmy się liderem w szkoleniu kierowców w powiecie Otwockim. Naszą wizytówką są tysiące zadowolonych kursantów, którzy skutecznie zdobyli prawo jazdy. Posiadamy doświadczoną kadrę instruktorów, gwarantującą wysoki poziom przygotowania do egzaminu.

Więcej

Newsletter

Bądź na bierząco z najnowszymi aktualnościami

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone - OSKK Pegaz Otwock